Jesienna trasa koncertowa Edyty Górniak

Edyta Górniak zapowiedziała jesienną trasę koncertową, podczas której wystąpi w trzynastu miastach w Polsce. Piosenki zostaną zaprezentowane w akustycznej odsłonie.

Pomimo wielu wystąpień na wielkich scenach, także tych światowych, Edyta Górniak po raz pierwszy wyrusza z takim cyklem koncertów.

fot. materiały promocyjne

Usłyszymy największe przeboje wokalistki, ale także utwory z płyt, które nigdy wcześniej nie były wykonywane publicznie. To wielka gratka, szczególnie dla największych fanów twórczości Edyty.

Najnowszą propozycją wokalistki jest piosenka pt. “Dom dobrych drzew”, napisanej specjalnie na potrzeby serialu “Leśniczówka”. Za muzykę odpowiada Piotr Mikołajczak, autorem tekstu jest Andrzej Ciborski. Produkcją i aranżacją zajął się natomiast Kris Górski.

“Jestem szczęśliwa, że tak pięknie i emocjonalnie przyjęliście ten nowy utwór” – napisała Edyta Górniak na swoim Facebooku. “Myślałam, prawdę mówiąc, że już nie ma przestrzeni w sercach na takie spokojne ballady, bo utwór jakże przekorny do dzisiejszych czasów… Pomyliłam się. I przyjmuję ten błąd z wielką radością.”

Leave a Reply