Pola Rise w Łodzi z #secretshow! I zapowiedź kolejnych koncertów

2 lipca 2018 roku w “Spaleni Słońcem” w Łodzi odbył się koncert Poli Rise w ramach #secretshow zorganizowanego przez Outrave!

Koncert jak sama nazwa wskazuje, był owiany lekką tajemnicą, ponieważ tylko zwycięzcy konkursu z biletami otrzymywali informację, gdzie koncert się znajduje.

 

fot. materiały promocyjne (DAVE_RAW)

 

A miał on miejsce w małym barze, który dodawał niesamowitego klimatu temu wydarzeniu. Pola Rise zaprezentowała materiał ze swojej najnowszej płyty zatytułowanej “Anywhere But Here”, wydanej 12 stycznia tego roku.

Cały koncert zagrany był przy mniejszej ilości sprzętu, a liczba widzów/słuchaczy nie przekroczyła 30 osób. Warunki więc bardzo sprzyjały, by było to kameralne, klimatyczne wydarzenie.

Występ trwał około 40 minut, ale swoją intensywnością i  nastrojem zachęcił, by wybrać się na inne koncerty z trasy #secretshow. Najbliższe daty to:

25 lipiec – Katowice

26 lipiec – Wrocław

27 lipiec – Częstochowa

Po koncercie Pola wyszła do fanów, by zrobić sobie z nimi z zdjęcie, porozmawiać, rozdać autografy, czy po prostu zbić piątkę. Nabyć można było także płyty i trudno dostępne EPki Poli Rise, a także otrzymać darmowe materiały promocyjne (plakat i pocztówka ze zdjęciem) albumu “Anywhere But Here”. Całość wypadła bardzo dobrze, a twórczość Poli Rise doskonale sprawdza się w małych klubach, gdzie muzyczny dialog z publicznością jest znacznie bardziej zaawansowany.

Mateusz Kiejnig

fot. Tomasz Kozłowski

 

Recenzja płyty Poli Rise “Anywhere But Here”:

Pola Rise – “Anywhere But Here”

 

 

Leave a Reply