L.U.C. feat. Bovska, Arek Jakubik, Laboratorium Pieśni – “Singli sabat”

Nowy utwór L.U.C. pt. “Singli sabat” powstał we współpracy z Bovską, Arkiem Jakubikiem z zespołu Dr. Misio i folkowym Laboratorium Pieśni. Piosenka promuje płytę muzyka, która ukazał się 16 marca. Na albumie pt. “Good Luck” usłyszymy jednak znacznie więcej gości.

Za produkcję odpowiedzialny jest L.U.C. oraz młody producent ES.CE, który ma już na swoim koncie współpracę m.in. z holenderskim muzykiem Joe Kickass z Killing Skills i BRK współpracujący z GrubSonem. Płyta to sarkastyczna, ale i pozytywna opowieść o zmianach, przewrotności losu i telenowelowości ludzkich zmagań. Pozytywne jazzowo-chilloutowe bity i sample z lat 70-tych tworzą tło dla grona gości.

TRASA KONCERTOWA L.U.C.:

17.03 – PPA – Wrocław – Stary Klasztor – feat. Bovska, Magda Kumorek

22.03 – Warszawa – Niebo feat. Bovska, Tomasz Kot

23.03 – Chorzów – CHCK

24.03 – Poznań – C.K. Zamek

14.04 – Gdańsk – B90 feat. Laboratorium Pieśni

19.04 – Kraków – Forty Kleparz

22.04 – Lublin – Festiwal Wschody

 

 

L.U.C. to tak naprawdę Łukasz Rostkowski – muzyk, kompozytor, raper, beatboxer, wokalista i producent muzyczny. Jego kompozycje opierają się na konwencji mieszania gatunków muzycznych, przez co tworzy swój indywidualny, często niełatwy do sprecyzowania styl. Autor wielu projektów zamkniętych w pewnej koncepcji. Współpracował z wieloma muzykami z jazzu, elektroniki, rapu, popu i alternatywy (Maria Peszek, Urszula Dudziak, Zbigniew Namysłowski, Smolikiem, Rahim, Fokus, Buka, Vienio, Sarsa, Ania Rusowicz).

Leave a Reply