Pola Rise z nowym singlem z debiutanckiej płyty “Anywhere But Here”

Kolejnym singlem promującym debiutancką płytę Poli Rise jest utwór “OhOH”. Album pt. “Anywhere But Here”, który był naszą płytą tygodnia, ukazał się w styczniu tego roku. 

Klip do tej piosenki powstawał w Korei. Muzykę skomponowała Pola Rise i MANOID. Słowa: Pola Rise.

Z naszej recenzji:

“Debiutancki album Poli Rise pt. “Anywhere But Here” powstawał na przestrzeni trzech lat. Dosyć długi czas tworzenia tej płyty wokalistka wykorzystywała na realizację własnych pomysłów, podróżowaniu i koncertowaniu. Dzięki temu otrzymaliśmy krążek na którym udało się wyważyć ważność elektronicznych brzmień z akustyką żywych instrumentów.

 

To rzadka umiejętność w zalewie podobnych produkcji. Tutaj żadna z powyższych form nie została przesadzona. Przez co powiodło się całkowite oddanie klimatu oraz odsłonięcie pięknych melodii, które Pola zaszczepiła w tych kompozycjach.

I choć nie znajdziemy tu śladów czegoś odkrywczego, to słucha się tych piosenek z ogromną przyjemnością. Bo trzeba zaznaczyć, że podobną ścieżką kroczyły już kilka lat temu Pati Yang i KARI. A porównania do Björk można uznać za zasadne jedynie w umiejętnym potęgowaniu wrażeń i obnażaniu własnej wrażliwości.

Leave a Reply