Zapowiedź drugiej płyty zespołu SONAR!

Już 23 marca, nakładem U Know Me Records, ukaże się nowa druga już płyta SONAR zatytułowana „Torino”. Zapowiedzią tego wydarzenia jest piosenka “Odkrywam”, którą możecie znaleźć w serwisach cyfrowych. Po singlu promującym i zapowiedzi płyty (poniżej teaser) słychać odmianę muzyczną względem debiutanckiego krążka. Więcej tu tanecznych, wręcz klubowych dźwięków. Tekst do pierwszego utworu napisał Mateusz Holak.

 

fot. materiały promocyjne zespołu

Pierwszy zwiastun prezentuje się obiecująco. Oprócz doskonałej produkcji trzeba wspomnieć o kształtnej, bardzo przemyślanej kompozycji. Słychać w nich wiele inspiracji. To taki muzyczny tygiel, w którym cały czas się gotuje.

23 marca SONAR wystąpi na koncercie promocyjnym w warszawskim klubie SPATiF (Al. Ujazdowskie 45).

SONAR to wokalistka Lena Osińska i kompozytor Łukasz Stachurko. W skład zespołu wchodzi także grający na instrumentach perkusyjnych Rafał Dutkiewicz oraz zasiadający za klawiszami Artur Bogusławski.

Z informacji od wydawcy:

“Półtora roku po debiutanckich “Pętlach” SONAR wraca z 11 premierowymi utworami, wśród których usłyszeć można po raz pierwszy Lenę śpiewającą po angielsku.

Na płycie mamy też gości zza wielkiej wody – obdarzony pięknym głosem Miles Bonny oraz raper z Chicago – Squair Blaq. Trzecim gościem jest Holak, którego nie mogło zabraknąć na “Torino”.

Za teksty odpowiadają oprócz Mateusza Holaka, Wanda Berger, Arek Sitarz (Ras) oraz Lena, która napisała teksty do anglojęzycznych utworów. Za finalne, analogowe brzmienie albumu odpowiada Michał “Eprom” Baj, którego praca nad miksem i masteringiem doskonale dopełnia całość. Oprawa graficzna to dzieło Karoliny Zajączkowskiej, a sama okładka została namalowana na płótnie przez Zbioka Czajkowskiego.”

 

Leave a Reply