OLA N z premierową piosenką “Poranny news”

PREMIERA

Właśnie swoją premierę ma drugi singiel pt. “Poranny news”, promujący debiutancką płytę OLI N, która ukaże się w drugiej połowie tego roku. Piosenka o zwiewnym, lecz wyraźnym charakterze melodyjnego popu, ale zaangażowanego muzycznie i podanego na nieprzeciążającej produkcji.

fot. materiały promocyjne

 

Olę Niewęgłowską możecie pamiętać z drugiej edycji programu The Voice of Poland (drużyna Patrycji Markowskiej). Do tej pory wokalistka wydała EPkę z 5 piosenkami, będącej efektem współpracy z kompozytorem i autorem tekstów Januszem „Johanem” Stasiakiem oraz producentem muzycznym Arkadiuszem Nawrockim, właścicielem Fader Studio w Warszawie (współpracujący m.in. z Edytą Górniak i Haliną Mlynkovą).

Ola N. jest absolwentką Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Końskich w klasie fortepianu. Śpiewu zaczęła się uczyć u Piotra Salaty w 2008 r. Od tamtej pory Ola zajmowała czołowe miejsca w wielu lokalnych konkursach wokalnych. Po maturze w 2011 r. przeprowadziła się do Warszawy, gdzie rozpoczęła naukę w Szkole Piosenki Elżbiety Zapendowskiej i Andrzeja Głowackiego.

Leave a Reply