Kolejny muzyczny start Marcina Spennera

Marcin Spenner, który dał się poznać szerszej publiczności dzięki udziałowi w programie “X Factor” (przegrał z Dawidem Podsiadło), nawiązał teraz współpracę z cenionym polskim producentem Bogdanem Kondrackim. Efektem tego jest nowa propozycja pt. “Lucy”.

Przypomnijmy, że wokalista zaprezentował już swój pierwszy singiel w 2014 roku. Piosenka “Przeminie” rozbudzała duże nadzieje na przyszłość. To był bardzo dobrze zrobiony utwór, zahaczający o coś więcej niż tylko radiowy pop. Współpraca z ówczesną wytwórnią płytową nie przyniosła dalszych rezultatów.

Nowy utwór “Lucy” otwiera kolejny rozdział i jest zapowiedzią jego nadchodzącej płyty, która ukaże się pod skrzydłami Sony Music Poland.

 

Jak mówi Marcin: “Każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, że jedną z najgorszych rzeczy jest rozpamiętywanie przeszłości. Mimo to często zdarza nam się wpaść w pułapkę takich myśli. ‘Lucy’ symbolizuje nasze nadzieje, związane z wizją nas samych po podjęciu innych decyzji niż te, które w rzeczywistości podjęliśmy. Ta złudna wizja w naszym mniemaniu zawsze doprowadziłaby do lepszych rezultatów, a takiej pewności mieć nie możemy”.

“Lucy” rozbudza nadzieje na więcej. Dobra kompozycja nie zdradza do końca w którą muzyczną stronę podąża wokalista. Czekamy na więcej.

Jedna odpowiedź do “Kolejny muzyczny start Marcina Spennera”

Leave a Reply