Bisz i Elhuana we wspólnym projekcie

“Ukryte w śniegu” Bisza i Elhuany promuje cały album pod tym samym tytułem, który ukaże się już na początku marca. Premiera cyfrowa nastąpi nieco wcześniej, bo w drugiej połowie lutego.

Utwór ten to powrót do niedzisiejszego hip-hopu i zapętlonych, brudnych bitów. Budzi to pewne skojarzenia z latami 90, kiedy podziemie hip-hopowe rozrastało się bardzo szybko, przekazując charakterystyczne, trochę niedoskonałe, ale jakże żywe brzmienie tamtych czasów.

“Muzycy przygotowali przemyślany konceptualny materiał, jednak odnalezienie najważniejszych kontekstów dla jego pełnego zrozumienia pozostawiają słuchaczom.”

fot. materiały promocyjne

Lista utworów:

01. Intro
02. Ukryte w śniegu
03. Pochwała cienia
04. 1 + 1 = 1
05. Skit
06. Smutek świata
07. Godzina zmierzchu
08. Duch
09. Outro

Przypomnijmy, że ostatnią jak dotychczas, pełną płytą Bisza był wspólny projekt z Radexem (Radosław Łukasiewicz – muzyk znany z zespołu Pustki). Krążek pt. “Wilczy humor” ukazał się w drugiej połowie 2016 roku nakładem wytwórni Agora. 1 października pojawiła się EPka Bisza pt. “Piękno i bestia” (Pchamytensyf). Największym sukcesem komercyjnym rapera był dotychczas album “Wilk chodnikowy” (Fandango Records) z 2012 roku, który uzyskał status złotej płyty.

Elhuana tworzy już od kilku lat. Jego produkcje słyną z brudów i trzasków, czego dowodem był krążek pt. “Snow” z 2010 roku. Analogowe brzmienia to jego specjalność.

 

 

Leave a Reply