Kasia Lins i nadchodząca premiera płyty

23 lutego ukaże się debiutancka płyta Kasi Lins. Możemy już zdradzić, że jako portal muzyczny objęliśmy patronat medialny nad tym wydarzeniem. Singiel “Wiersz ostatni” od poniedziałku 19 lutego znajdzie się na playliście Trzeciego Programu Polskiego Radia (Trójka).

A dzień przed premierą albumu będziecie mogli usłyszeć wywiad Piotra Metza z wokalistką w programie “Magazynek” o 15:05 także w Trójce.

Piosenka “Wiersz ostatni” to jeden z utworów promujących krążek o tym samym tytule. Dziś przygotowaliśmy dla Was odsłonę akustyczną tej kompozycji.

Nagranie z gościnnym udziałem gitarzysty Rafaela Picoli powstało na dachu jednego z budynków w centrum Los Angeles z widokiem na panoramę miasta.

Muzyka: Kasia Lins, Karol Łakomiec, Michał Lange

Słowa: Władysław Broniewski

Realizacja nagrań: Rafał Maciejski

Jako jedni z pierwszych przekazaliśmy Wam już listę piosenek i okładkę płyty. Przypomnijmy, że na albumie znajdzie się 13 piosenek.

1. Odchodząc
2. Wiersz ostatni
3. Kiedy dobrze Jest Nam
4. Dawno ft. Łukasz Lach
5. Save Me Boy
6. Hollow Word
7. Tonę
8. Southern Wind
9. Dzień
10. Tak widzę nas
11. Forrest
12. These Days
13. Słowa proste

Jednym z najnowszych singli promujących, o którym często wspominaliśmy, była kompozycja pt. “Dawno”, z gościnnym udziałem Łukasza Lacha z zespołu L.Stadt. Niezwykle poruszająca piosenka.

Płytę “Wiersz ostatni” możecie już zamawiać w pre-orderze:

http://www.empik.com/wiersz-ostatni-lins-kasia,p1186569655,muzyka-p

 

Leave a Reply