Wspólna trasa koncertowa Mikromusic, Natalii Przybysz i Odet

Już 15 marca rozpocznie się wyjątkowa trasa koncertowa. Na jednej scenie pojawi się zespół Mikromusic, Natalia Przybysz i Odet.

Koncerty odbędą się w ośmiu miastach:

15.03.18 – Warszawa/Palladium
16.03.18 – Poznań/CK Zamek
17.03.18 – Gdańsk/Stary Maneż
18.03.18 – Olsztyn/CEiIK
22.03.18 – Łódź/Klub Wytwórnia
23.03.18 – Katowice/Fabryka Porcelany
25.03.18 – Lublin/Klub 30
08.04.18 – Kraków/Klub Studio

fot. materiały prasowe

 

Natalia Przybysz w ubiegłym roku wydała bardzo udaną płytę “Światło nocne”, która znalazła się w dziesiątce najlepszych polskich płyt naszego portalu (recenzja u nas na stronie w zakładce “RECENZJE”). Krążek zebrał wiele dobrych opinii. W 2014 roku ukazał się album “Prąd”, do którego inspiracją była jeszcze wcześniejsza płyta wokalistki “Kozmic Blues (Tribute to Janis Joplin)”.

Mikromusic także w 2017 roku powrócił płytą pt. “Tak mi się nie chce” (recenzja także u nas na stronie). Album okazał się najlepszą polską pozycją muzyczną w naszym podsumowaniu ubiegłego roku. Prócz regularnych płyt zespół wydał trzy krążki koncertowe (z czego dwie w formacie DVD). Charakterystyczny głos Natalii Grosiak jest niewątpliwą siłą napędową grupy.

Odet to tak naprawdę Odette Dąbrowska. Wokalistka jest także absolwentką gdańskiej Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w klasie fortepianu. W ubiegłym roku ukazała się jej debiutancka EPka, nad którą pracowała sama i jest zapisem pierwotnych wersji jej utworów. Odet pracuje nad pełnym albumem, który ukaże się w tym roku.

 

Leave a Reply