Jakub Krukowski z premierą debiutanckiej płyty “Omiń czas”

Właśnie ukazała się debiutancka płyta Jakuba Krukowskiego pt. “Omiń czas”. Album dostępny jest także w wersji cyfrowej na Spotify, ITunes, Tidal i Groove.

 

Jak mówi sam muzyk:

“Nie ma większej radości jak robienie własnej muzyki i możliwość dzielenia się nią, zarówno w tej jej rozrywkowej odsłonie jak i klasycznej, rzecz jasna.Teraz dużo pracy żeby grać ją dla Was live i niebawem robić kolejne ! A musicie wiedzieć że bez pleców dużych rynkowych graczy jest to niezmiernie trudne. Co więcej wiem już, że drugi album będzie zupełnie inny!”.

 

 

Piosenka “Gra pozorów” to jedna z pierwszych propozycji, którą otrzymaliśmy od Jakuba. W jego muzyce słychać staranne przygotowanie muzyczne. Ta kompozycja prezentuje się nieco alternatywnie, ale z lekkim, jazzowym polotem. Z szacunkiem do formy tradycyjnej piosenki powstał bardzo ciekawy utwór. Warto zwrócić uwagę na charakterystyczny głos wokalisty. To dodatkowy atut jego muzyki.

Wkrótce przyjrzymy się bliżej całej płycie.

Zdjęcie użytkownika Jakub Krukowski official.

fot. z materiałów promocyjnych

Jakub Krukowski to kompozytor, wokalista, pianista, ale też producent muzyczny.  Właściciel studia nagrań Sound and Wave. Aranżer trasy koncertowej O.S.T.R. „Życie po śmierci. Autentycznie” (2017) z klasycznym zespołem. Uczestniczył m.in. w “Metrze” w Teatrze Buffo. W swoich osiągnięciach ma bogaty dorobek opracowań orkiestrowych wykonywanych przez polskie i zagraniczne Filharmonie oraz orkiestry akademickie.

Leave a Reply