Zapowiedź płyty Kasi Lins

Kolejną tegoroczną debiutantką, która już 23 lutego wyda płytę jest Kasia Lins. Tytuł albumu to “Wiersz ostatni”. Po najnowszej zapowiedzi pt. “Dawno”, gdzie gościnnie obok Kasi zaśpiewał Łukasz Lach (L.Stadt) czekamy z niecierpliwością na cały krążek.

To jeden z ciekawszych utworów jaki ukazał się w ciągu ostatnich tygodni. Nie da się uciec od odrobiny klimatu znanego z najnowszej propozycji grupy L.Stadt pt. “L.Story”, jednak główne dowodzenie należy zdecydowanie do Kasi. Przejmująca opowieść podszyta lekkim niepokojem, ujmującą harmonią dźwięków i wprawną interpretacją.

Akcja #Dawno… w viralu – pod takim szyldem wsparli utalentowaną Kasię tacy muzycy jak: Bela Komoszyńska, Daria Zawiałow, Marcelina, Piotr Rogucki, Ralph Kamiński, czy duet Xxanaxx.

Producentami albumu są Marcin Bors i Michał Lange. Przeczuwamy, że będzie to jeden z ważniejszych debiutów fonograficznych tego roku.

Kasię Lins mogliście spotkać już na koncertach m.in jako support Natalii Przybysz, podczas jej jesiennej trasy, promującej album “Światło nocne”. Mieliśmy okazję być na jednym z koncertów i zdecydowanie warto posłuchać Kasi na żywo.

Lista piosenek:

1. Odchodząc
2. Wiersz ostatni
3. Kiedy dobrze Jest Nam
4. Dawno ft. Łukasz Lach
5. Save Me Boy
6. Hollow Word
7. Tonę
8. Southern Wind
9. Dzień
10. Tak widzę nas
11. Forrest
12. These Days
13. Słowa proste

Leave a Reply