Powrót Małgorzaty Ostrowskiej z płytą “Na świecie nie ma pustych miejsc”

Po 12 latach ciszy z nowym albumem powraca Małgorzata Ostrowska. Zupełnie inna. Subtelna, liryczna, o miłości. Płyta “Na świecie nie ma pustych miejsc” ukazała się 15 listopada.

Newsy 19 listopada 2019

Korwek x Pavlo – “Ta z piosenkami” [RECENZJA]

Korwek x Pavlo prezentują swoje pierwsze wydawnictwo płytowe. „Ta z piosenkami” to pięćdziesiąt minut autorskiej muzyki duetu i jedenaście tekstów Korwka. Album jest już w sprzedaży i ukazał się pod naszym patronatem medialnym. Poznajcie naszą recenzję tego wydarzenia.

Newsy PatronatRecenzje 19 listopada 2019

“Chwilo trwaj” Pawbeatsa i Tymka utworem promocyjnym trasy Pawbeats Orchestra

Utwór „Chwilo trwaj” Pawbeatsa z Tymkiem promuje trasę koncertową Pawbeats Orchestra.

19 listopada 2019

“Tak bardzo się zmienił świat” w interpretacji Mai Kleszcz

“Tak bardzo się zmienił świat” w wykonaniu Mai Kleszcz promuje płytę wokalistki pt. “Osiecka De Luxe”.

19 listopada 2019

Premierowy singiel Darii Kowolik “Skrzydła w pół”

Daria Kowolik prezentuje swój premierowy utwór “Skrzydła w pół”. To zupełnie nowa zapowiedź płyty, nad którą  wokalistka pracuje.

19 listopada 2019

Drugi singiel promujący nowy album Patti Yang [PREMIERA]

Patti Yang Group prezentuje drugi singel zapowiadający nowy album „War On Love”, który ukaże się 22 listopada nakładem Requiem Records. Do utworu powstał teledysk.

18 listopada 2019

Anna Maria Jopek w międzynarodowej megaprodukcji „Wikingowie”

Anna Maria Jopek nie tylko zaśpiewała na ścieżce dźwiękowej do serialu “Wikingowie”, ale też pojawiła się w jednym z odcinków. Nagranie zrealizowano dwa lata temu w Dublinie.

18 listopada 2019

Łąki Łan zaprasza na “RAUT”!

Nowa płyta Łąki Łan właśnie ujrzała światło dzienne. RAUT zawiera 13 utworów będących połączeniem różnych stylów muzycznych co jest znakiem rozpoznawczym grupy. Za produkcję ponownie odpowiedzialni są członkowie Łąki Łan: Michał „Bonk” Chęć i Jarek „Poń Kolny” Jóźwik. Miksem zajął się DJ Eprom. Jednocześnie pojawił się singiel tytułowy z tej płyty.

18 listopada 2019

Rusza VI edycja Konkursu 30/30 na najlepszą okładkę płytową 2019

15 listopada wystartował nabór do Konkursu 30/30 na najlepszą okładkę płytową 2019 roku, którego pomysłodawcą był wybitny polski grafik Rosław Szaybo. Wyboru prac na wystawę oraz zwycięzców dokona Jury złożone z ekspertów z zakresu sztuk plastycznych i branży muzycznej. Wśród członków Jury znajdzie się między innymi ubiegłoroczny zwycięzca, jeden z najbardziej uznanych autorów okładek płyt …

18 listopada 2019

Beti & Bobass z utworem “Saturday Freedom”

Piosenka “Saturday Freedom” to singiel z płyty “Ogień & Ogień” duetu Beti & Bobass. Jest to jeden z pierwszych utworów duetu, który powstał na ten album.

18 listopada 2019

Co-Opera feat. Natalia Niemen i Justyna Reczeniedi

Projekt Co-Opera jest fuzją melodyjnego pop-rocka z brzmieniem orkiestry symfonicznej, “Malowany” to piosenka, która powstała specjalnie z okazji Roku Moniuszkowskiego. Utwór wykonują charyzmatyczne i obdarzone wielkimi głosami wokalistki Natalia Niemen i śpiewaczka operowa, solistka Warszawskiej Opery Królewskiej Justyna Reczeniedi. Kompozytorem i producentem utworu jest Marcin Nierubiec

18 listopada 2019