30 lat od premiery musicalu “Metro”

“Metro” to musical z muzyką Janusza Stokłosy i reżyserią Janusza Józefowicza. Prapremiera musicalu odbyła się 30 stycznia 1991 w Teatrze Dramatycznym w Warszawie.

Newsy 23 stycznia 2021

Zespół GRAPH!TE prezentuje nowy singiel “Niespokojny”

“Niespokojny” to kolejny intrygujący singiel zespołu GRAPH!TE, który swoją premierę miał na początku tego roku.

Newsy 23 stycznia 2021

Kondraccy z nowym singlem “Grecki Orfeusz Lasówka” i premierą płyty

22 stycznia to data premiery pierwszej wspólnej płyty Kondrackich. Najnowszym singlem promującym to wydarzenie jest utwór “Grecki Orfeusz Lasówka”, do którego powstał teledysk.

23 stycznia 2021

MĄŻ powraca w towarzystwie Anny Wyszkoni. Posłuchaj utworu “Zaplątani”

“Zaplątani” to trzeci premierowy singiel projektu Mąż. Gościnnie w utworze pojawiła się Anna Wyszkoni.

23 stycznia 2021

Valky z premierową EP. Posłuchaj singla “Endue”

15 stycznia ukazała się nowa EP artysty występującego pod pseudonimem Valky. Premierowy minialbum “Hooded Eyes” to rozwinięcie wcześniej zaprezentowanej wizji artystycznej muzyka. Singlem promującym to wydarzenie jest utwór “Endue”.

23 stycznia 2021

“Obsesja”, czyli nowy singiel ENI

Właśnie swoją premierę miał najnowszy singiel ENI „Obsesja”, do którego powstał teledysk. Za kompozycję i produkcję utworu odpowiada Mike Johnson (twórca hitu „Eluwina”) a autorką tekstu jest sama wokalistka.

23 stycznia 2021

Brodka powraca z nowym utworem “Wrong Party” [PREMIERA]

Brodka powraca z nowym singlem „Wrong Party” w międzynarodowym towarzystwie. To zupełnie nowe oblicze artystyczne wokalistki.

22 stycznia 2021

“Dzień dobry, dzień zły”, czyli nowy singiel zespołu Dezerter

„Dzień dobry, dzień zły” to drugi singiel Dezertera z płyty „Kłamstwo to nowa prawda”. Premiera płyty zaplanowana jest na 29 stycznia.

22 stycznia 2021

“By The Way”, czyli nowy singiel Sławomira Grzymka i Lekko Pijanych

Sławomir Grzymek i Lekko Pijani ciągle promują wydaną we wrześniu ubiegłego roku i niezwykle ciepło przyjętą płytę „To tylko muzyka”. Czwartym singlem z albumu, który ukazał się pod naszym patronatem medialnym jest „By The Way”.

22 stycznia 2021

Zespół 2Lips prezentuje nowy singiel i teledysk “Anything”

“Anything” to trzeci singiel i teledysk promujący album “Calm” zespołu 2Lips. W skład grupy wchodzi wokalista Oscar Jensen i doświadczeni muzycy. Ich dojrzałość przełożyła się na jakość tej propozycji.

22 stycznia 2021

Pablo Tybori prezentuje osobisty utwór “Kwiat Pustyni”

“Kwiat Pustyni” to bardzo osobisty utwór wokalisty Pabla Tybori. To także pierwsza solowa piosenka Pawła. Wcześniej poznaliśmy dwa single („Asyria” i „Yin Yang”) nagrane w duecie jako Bracia Tybori.

22 stycznia 2021