#zrównoważonyprzeznaturę koncert Krzysztofa Zalewskiego

#zrównoważonyprzeznaturę koncert Krzysztofa Zalewskiego to połączenie dobrze znanej fanom artysty formuły Solo Actu i niezwykłych, dzikich i nieskażonych krajobrazów Żywiecczyzny.

Newsy 2 czerwca 2020

Nowe wydanie płyty “Waglewski Gra-Żonie” Wojciecha Waglewskiego

19 czerwca ukaże się specjalne wydanie płyty “Waglewski Gra-Żonie” Wojciecha Waglewskiego. Oprócz standardowego zestawu piosenek, na drugim krążku znajdzie się tegoroczny zapis koncertu z radiowej Trójki.

Newsy 2 czerwca 2020

Squid – “Youth” [RECENZJA]

“Youth” to najnowszy minialbum zespołu Squid, który ukazał się 8 maja 2020. To zupełnie nowy, zaskakujący kierunek duetu. Poznajcie naszą recenzję tego wydarzenia.

2 czerwca 2020

“Zatrzymaj Mnie”, czyli najnowszy singiel zespołu Korporobot

“Zatrzymaj Mnie” to nowa propozycja zespołu KORPOROBOT. Jest to czwarty singiel promujący długogrający album grupy, który ukaże się jesienią tego roku.

2 czerwca 2020

„Getaway – Live Acoustics” Viki Gabor

W serwisach cyfrowych dostępna jest specjalnie przygotowana EPka Viki Gabor „Getaway – Live Acoustics”. Obok studyjnej oraz akustycznej wersji ostatniego singla „Getaway”, na wydawnictwie znalazły się także akustyczne wersje „Superhero – English version” oraz „Time” – debiutanckiego singla wokalistki.

2 czerwca 2020

Karolina ‘LINA’ Jarzyńska z dwoma utworami w odsłonie Live Session

Karolina ‘LINA’ Jarzyńska prezentuje akustyczną wersję elektronicznego utworu “Deszcze”, a także premierowej piosenki “Supernova”. Oba zostały zaaranżowane na fortepian i perkusjonalia.

2 czerwca 2020

Nowy utwór Projektu HUBAS – “Kołysanka dla Janka” [PREMIERA]

1 czerwca to data premiery nowej propozycji Projektu HUBAS. Grupa po dwóch latach przerwy powraca z nowym singlem. Utwór „Kołysanka dla Janka” opowiada o relacji ojca z synem.

1 czerwca 2020

Plejada gwiazd w charytatywnym singlu “Razem”

Natalia Zastępa, Patrycja Markowska, Małgorzata Ostrowska, Urszula, Żelka, Artur Gadowski i Felicjan Andrzejczak to tylko niektórzy artyści, którzy wzięli udział w nagraniu charytatywnej piosenki “Razem”.

1 czerwca 2020

sanah – “Królowa dram” [RECENZJA]

Album SANAH pt. “Królowa dram” ukazał się w czterech wersjach fizycznych. Prócz najnowszego singla „Szampan” płyta zawiera także znane już hity „Siebie zapytasz” i „Proszę pana”. Poznajcie naszą recenzję tej płyty.

1 czerwca 2020

Marie prezentuje premierowy utwór “Chewing Gum”

“Chewing Gum” to już trzeci singiel promujący debiutancki minialbum Marie. Do utworu powstał teledysk. EP “Candybar” ukaże się w czerwcu. Warto posłuchać.

1 czerwca 2020

Paweł Pe prezentuje utwór “Telewizja Kłamie”

“Telewizja Kłamie” to najnowsza propozycja Pawła Pe, muzyka na co dzień grającego z Ralphem Kaminskim. Premiera piosenki odbyła się 14 maja.

1 czerwca 2020