20 – lecie Mietalla Walusia i jubileuszowy koncert

8 września w Mysłowicach odbędzie się specjalny koncert Mietalla Walusia, podsumowujący 20 lat pracy artystycznej. Na scenie pojawią się zaproszeni goście.

Newsy 17 sierpnia 2018

Wygraj najnowszą płytę Kasi Kowalskiej “Aya”

Tym razem mamy dla Was najnowsze płyty Kasi Kowalskiej “Aya”. Wystarczy, że polubicie nasz fanpage na Facebooku, polubicie post z konkursem i wymienicie ulubioną piosenkę Kasi Kowalskiej wraz z krótkim uzasadnieniem. 10 lat minęło od poprzedniego albumu Kasi Kowalskiej. 22 czerwca ukazała się premierowa płyta wokalistki pt. “Aya”.  Objęliśmy patronat medialny nad tym wydarzeniem. Poniżej dostępny …

KonkursyNewsy 17 sierpnia 2018

After Olsztyn Green Festiwal 2018 z Mery Spolsky

Olsztyn Green Festival 2018 przygotował after po festiwalu na Scenie Staromiejskiej. Dla wszystkich, którzy poczują niedosyt w niedzielę 19 sierpnia o godzinie 20.00 wystąpi Mery Spolsky.

16 sierpnia 2018

Artyści koncertu Top of the Top Sopot w hołdzie dla Kory

Podczas wtorkowego koncertu Top of the Top Sopot Festival 2018 artyści oddali hołd zmarłej niedawno Korze. Grupa Lady Pank, Małgorzata Ostrowska, Kasia Kowalska, Tomasz Organek oraz Maciej Maleńczuk wspólnie wykonali utwór z repertuaru Maanamu pt. ” Krakowski Spleen”.

16 sierpnia 2018

5. edycja Olsztyn Green Festival (17-18 sierpnia) – rozpiska godzinowa

5. edycja Olsztyn Green Festival odbędzie się w piątek i sobotę 17-18 sierpnia 2018 roku nad jeziorem, na terenie plaży miejskiej w Olsztynie (Centrum Rekreacyjno-Sportowym „Ukiel”, ul. Kapitańska, d. ul. Jeziorna). Oprócz koncertów na uczestników festiwalu czeka mnóstwo wydarzeń towarzyszących, propagujących ekologię i zdrowy tryb życia.

15 sierpnia 2018

Natalia Nykiel z premierowym utworem “Łuny” i zapowiedzią jesiennej trasy

Natalia Nykiel znów zaskakuje. Kilka dni temu ogłosiła jesienną trasę V Tour oraz zapowiedziała, że promować ją będzie ostatni z płyty „Discordia” singiel „Pokój 5”. Dziś jednak opublikowała zupełnie nowy utwór pt. „Łuny”.

15 sierpnia 2018

Grzegorz Ciechowski – “Spotkanie z Legendą”

W Polsce od wielu lat kultywowana jest pamięć o wszechstronnie uzdolnionym Grzegorzu Ciechowskim. To on wyprodukował popularną „Dziewczynę Szamana” Justyny Steczkowskiej, za którą to otrzymał Fryderyka w kategorii „Producent muzyczny roku 1996”. Pisał też dla niej teksty jako Ewa Omernik. Stąd nie zaskakuje obecność wokalistki w tym przedsięwzięciu. “Moja krew” to jednak tylko ułamek wrażeń, które …

15 sierpnia 2018

Premiera teledysku zespołu aRc – “Mam dość”

Tylko u nas premiera teledysku projektu aRc do utworu “Mam dość”. aRc to grupa stworzona z większości członków zespołu Arshenic – deathrockowego zespołu z Gdańska, którego nowa płyta planowana jest na początek 2019 roku.

14 sierpnia 2018

Muzyka Daniela Blooma na winylach

14 wrześnie ukażą się wznowione na winylach dwie płyty Daniela Blooma do filmów “Tulipany” (feat. Leszek Możdżer Trio) i “Wszystko co kocham”. Oba albumy już od dłuższego czasu niedostępne są w wersji cd, stąd pomysł na wydanie ich na czarnym krążku.

14 sierpnia 2018

Lady Pank i jesienna trasa promująca płytę “LP1”

Zespół Lady Pank wyruszy w trasę koncertową, promującą pierwszą płytę, która w tym roku ukazała się w odświeżonej formie. Przypomnijmy, że na wznowionym albumie pojawili się także goście. Niektórych z nich usłyszymy podczas koncertów grupy.

14 sierpnia 2018

Jesienna trasa koncertowa Kasi Lins

Oficjalnie ogłaszamy trasę koncertową Kasi Lins, nad którą we współpracy z agencją koncertową yMusic objęliśmy patronat medialny. Wokalistka będzie promować wydaną w lutym tego roku płytę “Wiersz ostatni”. Zapraszamy!

13 sierpnia 2018