“Druga pomoc” kolejnym singlem z nowej płyty Króla

“Druga pomoc” to kolejny singiel Króla z płyty “Nieumiarkowania”, która ukazała się 13 września 2019.

Newsy 15 września 2019

Hot Dance Party i zespół Kamp! z gośćmi w Łodzi [FOTORELACJA]

Kev Fox, Kasia Lins, Hania Rani, Rosalie., Iza Trojanowska, Barbara Wrońska i Piotr Zioła – wszyscy na jednej scenie pojawili się 7 września w łódzkiej Wytwórni. W ramach Festiwalu Łódź Czterech Kultur zespół KAMP! przygotował HOT DANCE PARTY, podczas którego mogliśmy usłyszeń polskie i światowe przeboje z lat 80. i 90.

Koncerty/FestiwaleNewsy 15 września 2019

Ptakova w nowym hipnotyzującym klipie. Zobacz “Kastaniety”

„Kastaniety” to tytuł nowego singla Ptakovej. Utwór powstał we współpracy z Markiem Dziedzicem, producentem płyt m.in. Meli Koteluk czy Sorry Boys. Do utworu został zrealizowany niezwykle hipnotyzujący klip autorstwa Irminy Śliwińskiej i Jakuba Stoleckiego. Skąd pomysł na „Kastaniety”?

15 września 2019

Piosenka “Cisza” premierową propozycją Bronki

Utwór “Cisza” to kolejny singiel Bronki, czyli Dominiki Szcześniak, który zapowiada autorską płytę “Bronka_wczoraj_i_dziś”. Odnosi się on do pierwszej części tytułu “wczoraj”.

15 września 2019

Tytułowy utwór z drugiej płyty Terrific Sunday

Terrific Sunday dwa tygodnie przed premierą długo wyczekiwanego drugiego albumu, ujawniają tytułowy utwór z płyty. To już trzeci singiel w języku polskim z tego wydawnictwa.

15 września 2019

Olis czyli lista najlepiej sprzedających się polskich płyt (30.08-05.09.2019)

OLIS to lista najlepiej sprzedających się płyt w Polsce przygotowywana przez ZPAV (Związek Producentów Audio Video). Na potrzeby naszego portalu wyodrębniliśmy dziesiątkę polskich albumów. Mamy nowego lidera! Tym razem najwyższa pozycja przypadła premierowej płycie Sariusa.

14 września 2019

Zapowiedź solowej płyty Piotra Cugowskiego. Znamy okładkę i listę piosenek

Już 4 października ukaże się pierwszy solowy album Piotra Cugowskiego.  Wśród autorów piosenek pojawiają się m.in. Tomasz Organek i Jan Borysewicz.

14 września 2019

Premiera singla “OhMyGod” Vixena

Po tygodniu od premiery singla “Lucky”, na kanale MaxFloRec został udostępniony teledysk Vixena do singla “OhMyGod”. Ostatni utwór EPki “100%”, której motywem przewodnim jest zmieszanie, może wywołać wśród słuchaczy zmieszanie. Motywem przewodnim teledysku do tego utworu jest nowoczesny taniec zwany twerkiem.

14 września 2019

“Piątek trzynastego” Andrzeja Grabowskiego

Andrzej Grabowski znów ma pecha! W piątek 13 września akurat wydał „Piątek trzynastego” – drugi singiel z tegorocznej płyty „Pechy i peszki”.

14 września 2019

KROKE prezentuje nowy album „Rejwach”

“Rejwach” to płyta krakowskiego tria Kroke, która ukaże się już 20 września.

14 września 2019

“Kolor Cafe” – tytułowy singiel i teledysk Michała Bajora

Michał Bajor powraca z utworem „Kolor Café”. Singiel promuje nachodzący album o tym samym tytule, który ukaże się pod naszym patronatem medialnym.

13 września 2019