Barbara Wrońska i Michał Szpak w utworze “Zanim”

Z okazji premiery płyty „Music 4 Queers & Queens” do sieci trafił teledysk do singla Barbary Wrońskiej i Michała Szpaka pt. “Zanim”.

31 maja 2020

Kamp! powraca z utworem “Play me dirty”

“Play me dirty” to premierowy utwór zespołu Kamp!, który powstał z tęsknoty za koncertami i spotkaniami z publicznością.

31 maja 2020

OLIS – lista najlepiej sprzedających się polskich płyt (15.05 – 21.05.2020)

OLIS to lista najlepiej sprzedających się płyt w Polsce przygotowywana przez ZPAV (Związek Producentów Audio Video). Na potrzeby naszego portalu wyodrębniliśmy dziesiątkę polskich albumów. Kolejny raz najpopularniejszą polską płytą został krążek “Romantic Psycho” – Quebonafide, który uzyskał status platynowej płyty. Sprawdźcie pełną dziesiątkę.   1. “Romantic Psycho” – Quebonafide. To długo wyczekiwany, czwarty album Quebonafide. Wydawnictwo ukazało …

31 maja 2020

Marek Biliński – cyfrowa premiera albumu „FIRE”

Po dwunastu latach od wydania w formie Audio CD albumu „FIRE”, Marek Biliński oddaje w ręce fanów muzyki elektronicznej odświeżoną cyfrową wersję wspomnianego albumu. Premiera wydawnictwa odbyła się 29 maja 2020 roku.

31 maja 2020

Bob One x Bas Tajpan – “Teraz” [RECENZJA]

Album „Teraz” ukazał się 8 maja 2020 roku i do tej pory uzyskuje satysfakcjonujący wynik na polskiej liście sprzedaży OLiS. Płyta przesiąknięta jest klimatami reggae i hip-hopu, czyli czymś do czego przyzwyczaił nas duet Bob One x Bas Tajpan. Poznajcie recenzję tego albumu.

31 maja 2020

Natalia Kukulska powraca w towarzystwie wybitnych muzyków i… Fryderyka Chopina

“Czułe Struny” to największa artystyczna produkcja na naszym rynku fonograficznym, jak również wydarzenie bez precedensu na świecie. Wybrane dzieła Fryderyka Chopina po raz pierwszy zostały opracowane w formie utworów symfonicznych, do których powstały teksty. Można już obejrzeć teledysk do pierwszego singla “Czułe struny [Polonez As-dur]” Natalii Kukulskiej.

30 maja 2020

Solidna dawka optymizmu na chwile zwątpienia – czyli nowy singiel Magdaleny Lasoty „Warto żyć”

Piosenka jest dobra na wszystko, a już w szczególności gdy jest pełna pozytywnej energii i wiary w lepsze jutro. Taki właśnie jest najnowszy singiel “Warto żyć” Magdaleny Lasoty.

30 maja 2020

Nowe daty stadionowych koncertów Dawida Podsiadło i koncertowa wersja utworu “Nieznajomy”

Dawid Podsiadło ogłasza nowe daty swoich trzech, zaplanowanych na czerwiec tego roku koncertów stadionowych. Jednocześnie w sieci pojawiła się koncertowa wersja utworu “Nieznajomy”, zarejestrowana na PGE Narodowym w Warszawie.

30 maja 2020

Baasch powraca z utworem “Brokat”

Baasch, po rocznej przerwie, wraca z zapowiedzią nowego materiału. Pierwszy singiel pt. „Brokat” to konsekwentna kontynuacja charakterystycznego stylu artysty, jednak w bardziej tanecznej, rytmicznej wersji.

30 maja 2020

Olga Polikowska prezentuje nowy singiel – “Zawsze”

Olga Polikowska kontynuuje świetną passę i prezentuje kolejny singiel. Tym razem postawiła na nostalgiczny i wzruszający utwór “Zawsze”.

30 maja 2020

Korporobot prezentuje nowy utwór i teledysk – “Zatrzymaj Mnie” [PREMIERA]

KORPOROBOT zaprasza na premierę teledysku „Zatrzymaj Mnie”. Jest to czwarty singiel promujący długogrający album zespołu, który ukaże się jesienią tego roku.

29 maja 2020

Kasia Lins – “Moja wina” [RECENZJA]

„Moja wina”, czyli premierowy album Kasi Lins, to zbiór opowiadań o piekle i raju, niemocy i pragnieniu, upadkach i uniesieniach. Płyta ukazała się pod naszym patronatem medialnym. Poznajcie naszą recenzję tego wydarzenia.