“Mamy szansę, by zbudować nowy, lepszy świat” – wywiad z Beatą Szałwińską

Świat się zatrzymał. Co to oznacza, czego nas uczy, jakie możemy z tej sytuacji wyciągnąć wnioski i jak dodać sobie i innym otuchy, by przetrwać czasy pandemii? O tym jest wywiad z pianistką Beatą Szałwińską, która musiała kilkanaście dni temu odwołać zaplanowany koncert w Warszawie i nie mogła wrócić do swojego domu w Luksemburgu ze …

6 kwietnia 2020

Natalia Nykiel nominowana w kategorii Best Song! Berlin Music Video Awards

W piątek ogłoszono nominacje do prestiżowej nagrody Berlin Music Video Awards, wśród nich w kategorii Best Song znalazł się teledysk „Volcano”! Natalia Nykiel będzie konkurowała o nagrodę z takimi artystami jak Lous and The Yakuza, Dorian Electra, Ayo czy Lola Marsh.

6 kwietnia 2020

“Feniks”, czyli premierowy utwór zespołu Obrasqi

1 kwietnia zespół OBRASQi zaprezentował premierowy utwór “Feniks”. Data była nieprzypadkowa, gdyż dokładnie wtedy przypadała pierwsza rocznica powstania grupy. Nowa kompozycja jest instrumentalną odsłoną ich twórczości.

6 kwietnia 2020

The Cassino prezentują premierowy utwór “Wiosna”

The Cassino, jeden z najlepiej rokujących polskich zespołów, podpisał właśnie kontrakt płytowy z FONOBO Label. Z tej okazji grupa zaprezentowała premierowy utwór pt. “Wiosna”. Kawałka już teraz można słuchać w serwisach cyfrowych oraz na oficjalnym kanale VEVO zespołu.

6 kwietnia 2020

Sokół – “Wojtek Sokół” [RECENZJA]

Jeden z najbardziej cenionych raperów na polskiej scenie, Sokół, po ponad dwudziestu latach działalności wydał swój pierwszy album, zatytułowany po prostu – „Wojtek Sokół”. Dziś powracamy wspomnieniami do tej płyty, która swoją premierę miała ponad rok temu i stała się jednym z najchętniej kupowanych polskich albumów 2019 roku.

6 kwietnia 2020

Premierowa płyta “Change” Łukasza MNIHU Czesnołowicza

14 marca ukazała się płyta “Change” Łukasza MNIHU Czesnołowicza. Wkrótce pojawi się nasza recenzja tego wydawnictwa.

6 kwietnia 2020

Nowy utwór “Samplejs” Aleksandry Krat [PREMIERA]

Dziś, 5 kwietnia premierę ma nowy utwór Aleksandry Krat “Samplejs”. Artystka konsekwentnie podąża własną artystyczną drogą, czego dowodem jest premierowa piosenka, do której powstał teledysk.

5 kwietnia 2020

Premierowy utwór “Smutna piosenka” zespołu Mgły i zapowiedź debiutanckiej płyty

Singiel “Smutna piosenka” zapowiada debiutancki album zespołu Mgły. Płyta “Samotna podróż do Arkadii” ukaże się 24 kwietnie pod naszym patronatem medialnym. Zachęcamy do obejrzenia teledysku kręconego jesienią ubiegłego roku w Rzymie.

5 kwietnia 2020

Nowy utwór Natalii Szroeder – “Pestki”

Natalia Szroeder powraca z nową piosenką, do którego powstał teledysk. Utwór „Pestki” jest już dostępny we wszystkich serwisach streamingowych.

5 kwietnia 2020

Karaś / Rogucki – “Ostatni bastion romantyzmu” [RECENZJA]

W lutym światło dzienne ujrzał wspólny album Kuby Karasia i Piotra Roguckiego – “Ostatni bastion romantyzmu”. Dziś bliżej przyglądamy się temu wydarzeniu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą recenzją tej płyty.

5 kwietnia 2020

Holak powraca z utworem “Najpierw słodkie” i zapowiada nowy album

Na ostatniej solowej płycie Holak deklarował: ,,dożyłem 25 lat i nie będę nic zmieniał”. W przeddzień jego 28. urodzin sformułowanie to pozostaje nadal aktualne. Premiera najnowszego wydawnictwa ,,Blask” zaplanowana była na kwiecień. Album zapowiada kawałek “Najpierw słodkie”.

5 kwietnia 2020

Rizi Beizeti “Królowa Balu” – nowy singiel i klip

Po chwilowej ciszy spowodowanej pracą w studiu cieszyński raper wraca z nową muzyką. Na oficjalnym kanale Riziego Beizeti pojawił się teledysk do singla „Królowa Balu”.

5 kwietnia 2020