Premiera płyty KAMP! i trasa koncertowa

Po prawie trzech latach od ostatniego albumu KAMP! powraca z nową płytą pt. “Dare”. Więcej w dzisiejszej recenzji. Dodatkowo zespół wyrusza tej jesieni w trasę koncertową, aby w trzynastu miastach zaprezentować na żywo świeży materiał.

18 września 2018

Hello My Sunshine prezentuje “Ja mam to szczęście” i zapowiada album

“Ja mam to szczęście” zespołu Hello My Sunshine zapowiada ich debiutancki album, który ukaże się jesienią tego roku. Ich płyta pt. “Wolno nam żyć wolno” to efekt współpracy z producentem muzycznym Marcinem Borsem.

18 września 2018

Pablopavo i Ludziki z nowym utworem “Karwoski” i zapowiedzią płyty

“Marginal” to piąta płyta Pablopavo i Ludzików. Jest to album dyskotekowy, choć nie ma pewności czy istnieją odpowiednie dyskoteki, w których można by go zagrać. Jeśli nie, słuchacze będą musieli sobie taką dyskotekę wyobrazić, albo zbudować. Pierwszym singlem zwiastującym to wydarzenie jest utwór “Karwoski”.

18 września 2018

Marta Bijan prezentuje nowy singiel “Nasze miejsce”

21 września ukaże się debiutancka płyta Marty Bijan pt. “Melancholia”. A już teraz możecie posłuchać kolejnego singla pt. “Nasze miejsca”, do którego powstał teledysk.

18 września 2018

Krajewski / Osiecka – “Strofki 2”

7 września ukazała się druga część kultowych “Strofek” Seweryna Krajewskiego i Agnieszki Osieckiej. Ta płyta to nie tylko zapis historyczny utworów, które stworzyli na początku lat 80. Oboje zostali wtedy zaproszeni do współpracy w programie telewizyjnym. Osiecka pisała poetyckie odpowiedzi na listy od telewidzów, Krajewski układał do nich muzykę. Dziś można je znaleźć na podwójnym …

17 września 2018

“Blackstar” nowym singlem Poli Rise

Pola Rise prezentuje kolejny teledysk do utworu z płyty “Anywhere But Here”. Tym razem padło na “Blackstar” oraz klip nagrany dwa lata temu w Tajlandii. Co ciekawe był to pierwszy teledysk nagrany na ten album.

17 września 2018

Ewa Farna powraca z premierową piosenką “Interakcja”

13 września Ewa Farna zaprezentowała klip do nowej piosenki pt. “Interakcja”.

17 września 2018

Debiutancki materiał zespołu Wieloryb z 1994 roku po raz pierwszy na CD i winylu

Debiutancki materiał trójmiejskiej grupy Wieloryb został po raz pierwszy od 1994 roku wydany na CD i winylu.

16 września 2018

Premiera czwartego albumu Doroty Osińskiej

14 września Dorota Osińska zaprezentowała swoją najnowszą płytę zatytułowaną po prostu „Dorota Osińska”. Czwarty album w karierze artystki to dwanaście autorskich utworów, z piękną warstwą liryczną oraz energetycznymi, melodyjnymi kompozycjami.

16 września 2018

Nowy singiel Marcina Spennera “Tu mam wszystko”

Marcin Spenner prezentuje kolejny singiel zwiastujący debiutancki album, nad którym wokalista wciąż pracuje. Do piosenki powstało też lyric video.

16 września 2018

Paulina Przybysz i Katarzyna Nosowska w “Papadamy”

“Papadamy” to kolejny singiel z wydanej w ubiegłym roku płyty “Chodź tu” Pauliny Przybysz. Gościnnie usłyszycie tu Katarzynę Nosowską. Przy okazji przypominamy o trasie koncertowej sióstr Przybysz, która rozpoczyna się już 5 października w Gdańsku.

16 września 2018

Jubileuszowy koncert Maanamu na podwójnym cd

21 września na podwójnej płycie cd ukaże się koncert urodzinowy zespołu Maanam z 2000 roku. Grupa świętowała wtedy 25 – lecie. Podczas tego wydarzenia oprócz Kory mogliśmy usłyszeć szereg znakomitych gości.

16 września 2018