Premierowy album “Tribute to Chris Cornell” projektu Klamka

18 maja premierę miała debiutancka płyta projektu Klamka. “Tribute to Chris Cornell” to zestaw utworów artysty w elektronicznych, popowych i smooth jazzowych aranżacjach.

15 sierpnia 2020

Sławek Uniatowski i jego nowy utwór “Koniec świata”

“Koniec świata” to nowy utwór Sławka Uniatowskiego, który usłyszycie podczas 57. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Singiel zapowiada premierą płytę artysty – “Wielki Błękit”.

15 sierpnia 2020

sanah prezentuje nowy singiel “No sory”

Utwór “No sory” sanah zakwalifikował się do konkursu Premiery podczas tegorocznego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Do piosenki powstał teledysk.

15 sierpnia 2020

Piernikowski – “The best of moje getto” [RECENZJA]

„The best of moje getto” Piernikowskiego to kolejna solowa płyta rapera duetu Syny. Po albumie „No Fun” uznanym za jedną z najlepszych płyt 2018 roku artysta wraca z nowym albumem. Zaskakuje nas tym razem nie tylko muzyka, ale też lista gości – Kacha Kowalczyk (Coals), Brodka, Hades oraz Adam Repucha.

15 sierpnia 2020

Premiera nowego albumu i klipu do utworu “Mare” Tymka

Połączenie wersów Tymka i bitów Favsta sprawiło, że powstała całkowicie nowa jakość. Ich najnowsze kawałki możecie znaleźć na płycie “Piacevole”, która ukazała się 13 sierpnia. Jednocześnie w sieci pojawił się nowy klip do utworu “Mare”.

15 sierpnia 2020

Koncert zespołu Tie Break w ramach Letniej Akademii Jazzu [FOTORELACJA]

W niedzielę zawrzało w łódzkiej Wytwórni. 8 sierpnia odbył się pierwszy koncert w ramach corocznej Letniej Akademii Jazzu. Za huczne otwarcie cyklu koncertów, który w tym roku w związku z pandemią rozpoczął się z miesięcznym opóźnieniem, odpowiedzialny był częstochowski zespół Tie Break. Poznajcie naszą relację z tego wydarzenia.

14 sierpnia 2020

Anna Guzik i “Nocą wszytko gra”. Pierwszy singiel zapowiadający album

Piosenka “Nocą wszystko gra” zapowiada debiutancki album aktorki Anny Guzik.

14 sierpnia 2020

Nowy singiel RAT KRU!

Kwiecisty styl, klimat lat 90-tych i betonowa samba, czyli nowy singiel od poznańskiego duetu RAT KRU. „Świnia” to ostatni już singiel z pierwszej, debiutanckiej płyty „Rok Szczura”, którym panowie zamykają pewien etap swojej muzycznej podróży.

14 sierpnia 2020

Michael Preisner – “Lost In Translation” [RECENZJA]

Michael Preisner to młody muzyk i songwriter, który właśnie wydał nowy album “Lost In Translation”. Już dziś można uznać go za odkrycie 2020 roku. Poznajcie naszą recenzję jego płyty.

14 sierpnia 2020

Maciej Meller (Riverside) prezentuje pierwszy solowy singel “Frozen”

Utwór „Frozen”, to pierwszy singiel zapowiadający solowy album Macieja Mellera, gitarzysty Riverside, znanego także z zespołu Quidam i projektu Meller Gołyźniak Duda.

14 sierpnia 2020

“Stworzyłem wehikuł czasu, którym powracam do przeszłości” – nasza rozmowa z Maciejem Werkiem (Hedone)

Hedone można byłoby określić mianem legendy industrialu, doskonałej formacji rockowej i przyszłych mesjaszy electro-popu. O historii zespołu, a także nowej płycie “RARE 92-20” porozmawialiśmy z liderem zespołu, Maciejem Werkiem.

13 sierpnia 2020

Platynowa Płyta dla zespołu Kwiat Jabłoni za sprzedaż albumu “Niemożliwe”

Album “Niemożliwe” to debiutancki krążek popowo-folkowego duetu Kwiat Jabłoni. Niedawno zespół otrzymał Platynową Płytę za sprzedaż ponad 30 tysięcy egzemplarzy tego krążka.

13 sierpnia 2020