Edyta Górniak i Gromee we wspólnym utworze „Król”

Edyta Górniak i Gromee nagrali wspólny utwór – „Król”. Piosenka miała swoją premierę podczas Top of the Top Festivalu w Sopocie.

17 sierpnia 2019

Łódź on Fire – Daniel Spaleniak & Friends

Daniel Spaleniak jest jedynym Polakiem, którego twórczość tak mocna zagościła w amerykańskich produkcjach filmowych. W ramach Festiwalu Łódź Czterech Kultur Spaleniak pojawi się w Fabryce Sztuki w Łodzi, 13 września, by z zaproszonymi gośćmi: Melą Koteluk, Misią Furtak, Hanią Rani czy Kasią Kowalczyk zagrać najlepsze utwory ze swoich czterech płyt.

17 sierpnia 2019

Patti Yang zapowiada nowy album

Piąta płyta studyjna Patti Yang to zbiór kompozycji powstałych w podróży pomiędzy Londynem, Nowym Jorkiem i kalifornijską pustynią Mojave. Album “War on Love” ukaże się w listopadzie tego roku.

17 sierpnia 2019

“Milion głupich min” czyli premierowy utwór zespołu Heima

Łódzki zespół Heima zaprezentował premierowy utwór pt. “Milion głupich min”, który otwiera nowy rozdział w działalności grupy. Producentem piosenki “Milion głupich min” jest Paweł Cieślak.

17 sierpnia 2019

MIYO feat. Tymek – “Będzie lepiej”

Po chwilowej ciszy spowodowanej pracą nad nowym materiałem, jeden z najbardziej przebojowych duetów producenckich – MIYO powraca z nowym singlem. Gościnnie w kawałku pojawia się Tymek.

17 sierpnia 2019

“Więc Wiec” czyli Krotoszyn 2019 – RusT, Pablopavo i Ludziki oraz Lech Janerka [FOTORELACJA]

Piąty rok z rzędu Krotoszyn zaprasza wszystkich mieszkańców i nie tylko na kolejny cykl koncertów na rynku w ramach projektu “Więc Wiec”. 10 sierpnia 2019 wytąpili: RusT, Pablopavo i Ludziki oraz Lech Janerka. Prezentujemy naszą fotorelację z tego wydarzenia.

16 sierpnia 2019

Specjalna trasa koncertowa zespołu LemON

Jesienią LemON zagra wyjątkowe koncerty w całej Polsce. W wyjątkowych aranżacjach akustycznych zabrzmią najpiękniejsze utwory zespołu ze wszystkich albumów studyjnych.

16 sierpnia 2019

Romantycy Lekkich Obyczajów – Best of RLO” [RECENZJA]

“Best of RLO” to wyjątkowa kompilacja – zawiera dwanaście najlepszych kompozycji zespołu Romantycy Lekkich Obyczajów ze wszystkich ich albumów. Od “Lejdis & Dżentelmenels” do “Neoromantyzmu”, od “Poznajmy się” do “Domu” – w tych utworach zapisana jest historia olsztyńskiego duetu. Poznajcie naszą recenzję tej płyty.

Zapowiedź płyty Olafa Bassowskiego

16 września odbędzie się premiera płyty “Minimal” Olafa Bassowskiego. Pierwszym zwiastunem tego wydarzenia jest “Shiva”.

16 sierpnia 2019

Maciej Staniecki – “Following the Light” [RECENZJA]

“Following the Light” to czwarta solowa płyta Macieja Stanieckiego i podobnie jak poprzednie wymyka sie klasyfikacjom. To w większości liryczne utwory zagrane przy użyciu gitar, elektroniki i pętli. Jak zwykle u Stanieckiego muzyka jest bardzo obrazowa, jakby stworzona do filmu. Poznajcie naszą recenzję tej płyty.

16 sierpnia 2019

Stanisław Soyka i Tomasz Organek śpiewają w „Toy Story 4”

Chudy, Buzz i spółka wracają w niezwykle wyczekiwanym filmie Disneya i studia Pixar – „Toy Story 4”. Premierze towarzyszy wydanie muzyki do filmu.

15 sierpnia 2019

“Nadejdzie lepszy czas” – nowa płyta Patrycji Kamoli

Wokalistka i kompozytorka Patrycja Kamola promuje swoją płytę pt. “Nadejdzie lepszy czas”.  Tytułowy utwór to najnowszy singiel wokalistki, do którego powstał teledysk.

15 sierpnia 2019