Premierowy utwór “Nie przyjdziesz” zespołu darkWind

Zespół darkWind zaprezentował klip do akustycznej wersji premierowej piosenki “Nie przyjdziesz”. Utwór jest zapowiedzią nowego albumu.

Piosenkę zaśpiewała Joanna Niebrój –  utalentowana wokalistka z Rudy Śląskiej, a zarazem jedna z pierwszych fanek twórczości zespołu.

Skromny, ale stylowy klip nakręcił, wyreżyserował i zmontował Andrzej Frat z Silesia Móvie Film, który zagrał w nim też główną rolę.

fot. materiały prasowe

Piosenka, w bardziej rozbudowanej elektrycznej wersji ukaże się na najbliższej, drugiej płycie zespołu, którą zespół – z wymuszoną, choć chwilową, miejmy nadzieję, przerwą – właśnie nagrywa.

“Piosenka w czasach kwarantanny”

Wyrzeczenia, w których ostatnio trzeba się jakoś odnaleźć. Inny porządek dnia, często nowe obowiązki, nowe nawyki. I osoby obok, z którymi teraz trzeba intensywniej dzielić codzienną przestrzeń, słowa i emocje. Czasem to niełatwe?

A jednak… Pomyślmy w takich momentach właśnie o nich, o najbliższych – o tym jak wiele faktycznie dla nas znaczą. Ile byłyby warte dni bez nich? Czy wyglądałyby właśnie tak? Szczególnie teraz?

CZY NIE WARTO IM O TYM POWIEDZIEĆ?

DarkWind – “Pieśń dla Joanny” [RECENZJA]

 

fot. kadr z klipu

Dodaj komentarz