Buslav powraca z premierowym utworem “Boję się”

“Boje się” to premierowa propozycja Buslava, nagrana z gościnnym udziałem duetu producenckiego OH LOU!. To utwór, który w obecnej sytuacji nabiera nowego znaczenia.

“W samotności bezpiecznie umieram / trudno zabić coś, czego nie ma” – tymi słowami rozpoczyna się nowy utwór Buslava. W dzisiejszej, trudnej rzeczywistości nabiera on dodatkowego znaczenia. Do piosenki powstał teledysk w reżyserii Dawida Ogrodnika i Pawła Szkolika.

OH LOU! to dwójka producentów – Artur Wieczerzyński i Aleks Krzyżanowski, którzy udzielali się już m.in. w utworach Artura Rojeka i Tęskno.

fot. materiały promocyjne (FB)

Przypomnijmy, że w 2016 roku, Buslav wydał swój debiutancki album.

Płyta zatytułowana “Buslav” to zbiór dziesięciu wyrazistych i soczystych kompozycji z gatunku elektronicznego i akustycznego popu. Pojawiły się na nim dwa polskojęzyczne utwory: “Świt” – otwierający album – i zamykający go “Tysiąc”, które bezpośrednio wprowadziły w emocjonalny świat muzyki Buslava.

Ten album, to początek drogi projektu odwagi przekroczenia osobistych granic. Buslav opowiada o emocjach, ludzkiej ciekawości i doświadczeniach – ujętych w dźwięki.

Wszystkie teksty zostały napisane przez Buslava, w nagraniach płyty towarzyszyli mu znakomici muzycy, m.in: Marcin Ułanowski (perkusja), Maciej Mąka (gitary), Paweł Bzim Zarecki (piano), Fair Play Quartet (partie smyczkowe).

 

 

 

Dodaj komentarz