Niezapowiedziana premiera płyty “Usmiech” Jana-rapowanie

Wtorek, 25 lutego 2020 roku to data premiery albumu „Uśmiech” autorstwa Jana-rapowanie. Raper bez żadnej wcześniejszej zapowiedzi wydał pełnoprawny krążek, który już teraz możemy posłuchać we wszystkich platformach streamingowych.

Fizycznie album ukaże się 13 marca. Preorder dostępny jedynie na sklepie SBM Store.

Jak wyjaśnia Janek w swoim poście na Facebook: „Dwie poprzednie płyty zamówiliście znając tylko single, tym razem chcieliśmy się odwdzięczyć i podzielić się z Wami całym albumem z góry.

fot. okładka płyty

Mimo, iż trasa promująca najnowsze wydawnictwo wyprzedała się już w prawie takiej samej ilości, co poprzednia Plansze Tour to premiera albumu „Uśmiech” niesie za sobą także wiele zmian w życiu prywatnym jak i zawodowym rapera. Mowa tutaj o zakończeniu współpracy z nocnym, zawieszeniu własnej działalności muzycznej, ograniczeniu działań w Newonce Radio oraz wygasającym kontrakcie płytowym z SBM Label.

„Na tym polu zaczyna się nowe rozdanie, ale kilka ważnych rzeczy dobiega końca. Na jakiś czas zawieszam działania muzyczne. Wyjątkiem są gościnki – te już dograne i te będące w sferze “byłoby super”.
To koniec trylogii spod szyldu Janek/Nocny.
Mniej radyjka. Robię krok w tył, ale będziemy mogli się usłyszeć jeszcze raz w tygodniu.
“Uśmiech” jest też ostatnią płytą, na którą miałem kontrakt z SBM. Jeszcze nie zastanawiałem się nad swoją muzyczną przyszłością, ale jeżeli miałbym odejść, to chyba tylko na swoje, także z góry dziękuję za propozycje.(…)

Marzę o tym, żeby trochę teraz po podróżować, zdobyć jakieś nowe umiejętności, a z tyłu głowy tli mi się nawet pomysł o powrocie na studia. Świetnie czuję się z faktem, że mogę jutro wyruszyć w nieznane z totalnie wolną głową.

Wielkie elo dla Nocnego. Praca z Tobą była absolutnie pojebaną i zaszczytną przygodą. Powodzenia w dalszych ruchach i do następnego!

Przewrotne, to już koniec, a to dopiero pilot.” – wyjaśnia Janek

Bilety na „Uśmiech Tour” są już w sprzedaży. Trasa obejmuje największe polskie miasta m.in. Kraków, Wrocław, Poznań, Łódź i Warszawę.

 

Lista utworów albumu „Uśmiech”:

 1. Pilot
 2. Co ja wiem? (feat. Vito Bambino)
 3. Thx
 4. mY
 5. Bąbelek
 6. GŁÓWNY (cuty DJ Kebs)
 7. CENTRALNY
 8. Nie pomogę
 9. Zapałki
 10. Dziewczyny z klasy
 11. Gap year
 12. Nikt mi nie kazał

 

Dodaj komentarz