Marcin Sójka dla kobiet – trasa koncertowa

Marcin Sójka w wyjątkowej trasie koncertowej specjalnie dla kobiet! Koncerty odbędą się w Opolu, Wrocławiu, Gliwicach, Warszawie oraz Kielcach.

Marcin Sójka dla kobiet to koncerty z myślą o przedstawicielkach płci pięknej i z kobietami w roli głównej. Zwycięzca „The Voice of Poland” odkryje najbardziej zawiłe zakamarki duszy wrażliwego mężczyzny. Czekają nas niezapomniane wieczory w pięknej muzycznej atmosferze, podczas których wokalista zaprezentuje zarówno utwory z debiutanckiego albumu „Kilka prawd”, jak i piosenki przygotowane specjalnie na tę trasę.

fot. materiały prasowe

Opole – 3 marca, Sala kameralna NCPP
Wrocław – 4 marca, Sala koncertowa Radia Wrocław
Gliwice – 5 marca, Centrum Edukacyjno-Kongresowe Politechniki Śląskiej (Aula A)
Kielce – 6 marca, Sala widowiskowa Wojewódzkiego Domu Kultury
Warszawa – 7 marca, Białołęcki Ośrodek Kultury

Marcin Sójka to zwycięzca 9. edycji „The Voice of Poland” i zdobywca „Karolinki”, czyli głównej nagrody publiczności na 56 KFPP w Opolu 2019. „Kilka prawd” śmiało można uznać za życiowe credo artysty. Wokalista dał się poznać szerszej publiczności jako równy gość obdarzony niezwykłym darem – głosem, który zjednał mu miliony wielbicieli. Kto śledzi poczynania Marcina i dobrze zna jego pierwsze single – „Zaskakuj mnie”, „Dalej”, „Lepiej” i „Wróć”, ten wie, że Sójka, choć jest samoukiem, hołduje starej dobrej szkole muzycznej, stawiając przede wszystkim na melodię i harmonię.

“Życie podsunęło mi inne rozwiązania” – nasza rozmowa z Marcinem Sójką

 

Dodaj komentarz