Marcin Maciejczak objawieniem programu The Voice Kids?

Marcin Maciejczak jest jednym z największych zaskoczeń trzeciej edycji The Voice Kids. Śpiewając hit Lady Gagi sprawił, że trenerzy bardzo szybko odwrócili swoje fotele. Już teraz mówi się, że może on wziąć udział w kolejnej Eurowizji Junior.

Zdolny 13-latek trafił do drużyny Dawida Kwiatkowskiego.

fot. materiały promocyjne

 

Podczas przesłuchań, zaśpiewał piosenkę “I’ll Never Love Again”, który oryginalnie wykonuje Lady Gaga. Zaskoczył tym publiczność oraz trenerów. Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron odwrócili swoje fotele po zaledwie kilku wyśpiewanych taktach.

13-latek wcześniej pojawił się w “Mam Talent”, gdzie sprawił wzruszenie Agnieszki Chylińskiej. Sam śpiewa od dobrych kilku lat, o czym świadczą publiczne nagrania na YouTube.

Na jego kanale znajdziemy dwa covery piosenek Billie Eilish, której prywatnie jest wielkim fanem.

 

Do trzeciej edycji dziecięcego show TVP2 zgłosiła się rekordowa ilość ponad 2000 osób. Do przesłuchań w ciemno zaproszono ponad 70 dzieci w wieku 8-15 lat. W finałowym etapie to widzowie wybiorą zwycięzcę, który otrzyma nagrodę pieniężną przeznaczoną na przyszłą edukację w wysokości 50 tys. zł.

W poprzednich edycjach popularność zdobyli tacy wykonawcy, jak m.in. Roksana Węgiel, Viki Gabor, 4Dreamers, Zuza Jabłońska, Ania AniKa Dąbrowska, Mateusz Golicki i Adam Kubera. Dodatkowo Roksana Węgiel i Viki Gabor zwyciężyły w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci (odpowiednio w 2018 i 2019 roku).

 

Dodaj komentarz