Rachunek sumienia Wojtka Sarneckiego, czyli zapowiedź nowego singla artysty

Już 27 grudnia ukaże się drugi singiel Wojtka Sarneckiego zatytułowany „26”.

fot. materiały promocyjne

„26” to drugi singiel warszawskiego songwritera, Wojtka Sarneckiego. To utwór-prezent, który Wojtek wręczył samemu sobie na dwudzieste szóste urodziny. Jest to zaduma nad życiem, a zwłaszcza nad ludzką skłonnością do nie wyciągania wniosków z popełnianych błędów.

 

„To był dla mnie bardzo dziwny czas, pełen rozmyślań…” – wspomina autor – „Kiedy patrzyłem jak moi znajomi układają sobie życia rodzinne i zawodowe, odnosiłem wrażenie, że tkwię w martwym punkcie, na przeciwległym biegunie od szczęścia. Któregoś wieczoru, samotnie sącząc wino, bardzo naturalnie przyszedł mi do głowy tekst refrenu wraz z linią melodyczną. Reszta utworu powstała w ciągu kolejnych dwóch dni.”

Jak zaznacza Wojtek, „26” jest wybitnie uniwersalną kompozycją. „Od tamtego czasu minęły cztery lata, a tekst wciąż jest dla mnie niezwykle aktualny. Czy ma się lat 26, 30 czy 50, temat życiowych porażek pozostaje tak samo bliski.”

Oprócz singla, Wojtek przygotował dla swoich słuchaczy niespodziankę. Utwór „26” dostępny będzie w serwisach streamingowych razem z tzw. stroną B – bonusową piosenką, która stanowi niejako kontynuację singlowego utworu.

Wojtek Sarnecki – muzyk, wokalista, gitarzysta, tekściarz z Warszawy. Od 2014 aktywny na stołecznej scenie akustycznej. Jego debiutancki singiel „Adrift”, powstały przy współpracy z inkubatorem muzycznym Delphy Records, ukazał się w lipcu tego roku i spotkał się z pozytywnym odbiorem słuchaczy. Obecnie, razem z producentem Patrickiem Multanem, pracuje nad solowym albumem, który ma być symbiotyczną mieszanką rocka alternatywnego, popu i elektroniki.

Więcej informacji o Wojtku i jego muzycznych poczynaniach znajdziecie w mediach społecznościowych:

FACEBOOK http://bit.ly/35E9aZH

INSTAGRAM http://bit.ly/2ZaK6a9

YOUTUBE http://bit.ly/2sas9MO

 

W oczekiwaniu na nowy singiel, którego premiera odbędzie się na naszym portalu 27 grudnia, przypomnijmy poprzedni utwór artysty.

 

Dodaj komentarz