Zespół OBRASQi prezentuje utwór “HolyGram”

Zespół OBRASQi prezentuje premierowy utwór “HolyGram”, do którego powstał teledysk. To opowieść o tym, że każdy ma swój hologram, za którym kryje się prawdziwy obraz.

OBRASQi to trzy osoby tworzące muzykę do obrazów i obrazy do muzyki. Zespół tworzą Monika Dejk-Ćwikła – słowo (śpiew, teksty), Jarosław Bielawski (perkusja), Artur Wolski – muzyka (gitary, klawisze, loop).

fot. materiały prasowe

 

“HolyGram” to pierwszy singiel CD zespołu Obrasqi, który zawiera dodatkowo bonus w postaci dwóch innych utworów – “Dopowiedzenia” i “Nieobowiązkowe”.

Oprócz własnych kompozycji zespół ma w swoim repertuarze covery A-Ha „Hunting High & Low” z polskim tekstem oraz „Nie czekaj” Barbary Wrońskiej, który to cover zdobył nagrodę II stopnia w konkursie “Bierz życie rogi” zorganizowanym przez Barbarę Wrońską z pewnym bankiem.

Obrasqi czyli emocje w dźwiękach i obrazie, opowieść w muzycznej przestrzeni. Połączeni pasją wybieramy się we wspólną podróż z muzyką, słowem i obrazem.

Zespół zapowiada już kolejne nowe propozycje.

Więcej o zespole znajdziecie tutaj:

https://www.facebook.com/obrasqi/?__tn__=%2Cd%2CP-R&eid=ARCN57l_gQK72U1n11gSPouDsvfFb_bxdbvm5u-Xxn3r1WaR1SZjzKnXkluzvoqc677aU-OzQSacj0HQ

 

fot. materiały prasowe

Dodaj komentarz