“Hannibal” – premierowy singiel zespołu The Freuders

“Hannibal” to pierwszy singiel z nadchodzącej płyty zespołu The Freuders. Utwór ukazał się wraz z teledyskiem 29 listopada na kanale YouTube oraz w mediach społecznościowych grupy.

Utwór zapowiada nowy album studyjny “Warrior”, którego premiera będzie miała miejsce się już na początku marca 2020 roku.

fot. Piotr Chmolowski

“Hannibal” to muzyczna kanonada bębnów torująca sobie drogę pośród licznych śladów gitary elektrycznej oraz pulsującego basu, która stanowi historię młodzieńczej brawury zderzonej z obliczem stonowanej dojrzałości.

Długogrająca płyta będzie zawierała 9 utworów w języku angielskim, które na tle dotychczasowych wydawnictw wyróżniać się będą jasnym brzmieniem i melodyjnymi refrenami. Całość została zarejestrowana w lipcu 2019 roku w Nebula Studio.

Zespół ma już na swoim koncie dwupłytowy debiut “7/7” (wydany nakładem wytwórni Fonografika) oraz trzy EPki – ostatnia, “Omniform”, z marca 2018. Wszystkie dotychczasowe wydawnictwa dostępne są na platformach streamingowych Spotify, TIDAL, Deezer, Apple Music oraz YouTube.

Zespół został także ogłoszony – obok solowego projektu Arkadiusza Jakubika – jako jeden z dwóch pierwszych wykonawców przyszłorocznej edycji Cieszanów Rock Festiwal! Kolejne koncerty pozostają jeszcze tajemnicą, ale zespół nie ma zamiaru próżnować w 2020 i w planach jest ogłoszenie jeszcze większej liczby koncertów niż w latach ubiegłych.

Facebook: https://www.facebook.com/thefreuders/

Instagram: https://www.instagram.com/thefreudersofficial/

Website: www.thefreuders.com

 

Album: WARRIOR (LP) – premiera marzec 2020
Nagranie: Nebula Studio
Mix & Master: Jacek Miłaszewski

 

fot. materiały promocyjne

Dodaj komentarz