Flirtini z nowym singlem i teledyskiem: Gverilla i Enzu

Po ponad rocznej przerwie projekt Flirtini wraca z pierwszym singlem promującym piątą część wydawnictwa “Heartbreaks & Promises”. “Ostatni raz” to wspólny numer Gverilli i ENZU, artystów młodego pokolenia, dobrze już znanych z poprzednich części kultowej kompilacji.

fot. kadr z teledysku

Aktualnie obaj pracują nad swoimi debiutanckimi albumami, które ukażą się na przestrzeni 2020 roku. Za zjawiskowy teledysk utrzymany w klimacie Night Rider odpowiada Jakub Blank (reżyseria) oraz Patryk Kin (zdjęcia). Całość od strony produkcyjnej spina Papaya Films.

“Heartbreaks & Promises” to kompilacja, która promuje najświeższe nurty w rodzimej muzyce miejskiej. Odpowiedzialny za nią duet Flirtini (Jedynak i Ment XXL) – związany jest z polską sceną muzyczną od ponad dekady. Do projektu zapraszają najlepszych (wybór subiektywny) polskich wokalistów oraz producentów muzyki elektronicznej nowej fali. W efekcie otrzymujemy album złożony z kilkunastu numerów – luźno nawiązujących do tematyki “złamanych serc i obietnic”.

Na poprzedniej płycie Flirtini wystąpili m.in. Dawid Kwiatkowski, Rosalie., Linia Nocna, Ten Typ Mes, Igo, Bitamina, Ralph Kaminski, Mrozu.

 

Dodaj komentarz