Nowy singiel i teledysk Margaret

“Ej chłopaku” to kolejny singiel promujący pierwszy autorski, polsko – języczny album Margaret „ Gaja Hornby” . Utwór powstał przy udziale : Kacezet, Gverilla i Minu (słowa i muzyka), za produkcję odpowiada Kacezet, Jan Szarecki, Marek Walaszek.

Oto jak Margaret zapowiada nowy singiel i teledysk : “Zawsze chciałam zmierzyć się z napisaniem piosenki miłosnej z happy endem. Długo szukalam słów, które będą znaczyć – kocham Ciebie, ale nie będą tak sztampowe i oczywiste. Kiedyś powiedziałam do swojego partnera – ej chłopaku, chce Cię mieć na tapecie ! ; i tak powstał hook do tej piosenki.”

Album “Gaja Hornby”, który ukazał się w maju tego roku to polskojęzyczny debiut fonograficzny Margaret i tym samym pierwsza odsłona jej muzycznego alter ego.

 

Ta wybuchowa mieszanka to najświeższe trendy w muzyce, zaskakujące frazy i do bólu szczere teksty. Urban pop jakiego w Polsce jeszcze nie było. Jak mówi sama artystka: „Ten album to historia oparta na faktach. To nauka stawiania granic i wyrzutach sumienia, które są wynikiem tejże asertywności, to rozkminy na temat świata, ale też dobra biba”. Margaret przy tym albumie pracowała z zespołem songwriterów i producentów: Kacezet, Errbits, Gverilla oraz Mikołaj Trybulec. Dzięki połączeniu tych wcale nieoczywistych muzycznych światów powstało niepowtarzalne brzmienie.

Klubowe koncerty Margaret:

08.10 – Wrocław, Stary Klasztor
16.10 – Łódź, Scenografia
17.10 – Poznań, Tama
25.10 – Białystok, Gwint
30.10 – Lublin, Klub30

 

Dodaj komentarz