Margaret z kolejnym singlem z płyty “Gaja Hornby”

Margaret prezentuje nowy singiel  z płyty “Gaja Hornby”, która ukazał się w maju tego roku. Do piosenki “Chwile bez słów” powstał także teledysk. Utwór został nagrany wspólnie z Kacezetem.

„Chwile bez słów” to połączenie afrobeats z popem. Piosenka opowiada o historii pary, która mimo łączącej ich więzi, czasem musi od siebie odpocząć. Jak mówi sama artystka: „ Album „Gaja Hornby” to podróż po całej palecie emocji, związanych z dojrzewaniem. Asertywność w związku to coś co przychodzi nam najtrudniej. Ta piosenka przełamuje związkowe tabu: kocham cię, ale to nie znaczy, że muszę spędzać z tobą każdą chwilę. Sprawdziliśmy na sobie i działa.”

fot. materiały promocyjne

Album „Gaja Hornby” to polskojęzyczny debiut fonograficzny Margaret i tym samym pierwsza odsłona jej muzycznego alter ego. Muzyka „Gaja Hornby” zabierze Ciebie na ulice miast całego świata. Ta wybuchowa mieszanka to najświeższe trendy w muzyce, zaskakujące frazy i do bólu szczere teksty, które zapraszają Ciebie do intymnych zakamarków jej duszy. Urban pop jakiego w Polsce jeszcze nie było.

“Ten album to historia oparta na faktach. To nauka stawiania granic i wyrzutach sumienia, które są wynikiem tejże asertywności, to rozkminy na temat świata, ale też dobra biba”. Margaret przy tym albumie pracowała z zespołem songwriterów i producentów: Kacezet, Errbits, Gverilla oraz Mikołaj Trybulec. Dzięki połączeniu tych wcale nieoczywistych muzycznych światów powstało niepowtarzalne brzmienie.

 

Dodaj komentarz