Czwarty singiel Hey J – “Dla Rodziców” [PREMIERA]

“Dla Rodziców” to czwarty już singel Hey J z jej pierwszej płyty pt. “Puzzle”. Utwór jest bardzo osobisty i jest skierowany do wszystkich rodziców na ziemi. Są to podziękowania dla nich za całe życie, które nam poświęcili.

fot. materiały promocyjne

„Dla Rodziców” to nowoczesne podziękowania pokolenia, które już mocno zostało spaczone przez Internet, a mimo wszystko, nadal ceni wartości rodzinne. Muzyka to połączenie elektroniki i popu.

Piosenka odbiega od poprzednich kompozycji Hey J, które były mocno energetyczne. W tym utworze wokalistka skupiła się na harmonii i idealnym połączeniu muzyki z tekstem. Kompozycja ma wzruszać i pokazać jak bardzo rodzice są ważni w życiu dziecka. Piosenka idealnie nadaje się do podziękowań podczas wszelkich uroczystości.

Hey J czyli Justyna Dobroć – wokalistka, instrumentalistka, songwriterka, autorka tekstów i melodii. Hey J to złoto, czerń i róż. Dla Hey J każda osoba, która jej słucha jest DIAMENTEM. A w muzykę wkłada całe swoje SERCE.
Jest absolwentką I st. Szkoły Muzycznej im. Oskara Kolberga w Radomiu. Muzyka, którą tworzy jest mieszanką alternatywy, popu, elektroniki,a nawet rocka.

Hey J nie boi się mieszać gatunków muzycznych. Stawia na innowacyjność, ale i na zabawę, sprawianie ludziom radości, ale także zachęca do posłuchania jej muzyki w domowym zaciszu. Wokalistka jest na scenie wulkanem energii. Wraz ze swoimi muzykami Pawłem Piotrowiczem i Łukaszem Kalbarczykiem przenosi publiczność w inną muzyczną przestrzeń, dzięki czemu u każdego widza pojawia się uśmiech na twarzy i radość z życia.

 

Projekt Hey J powstał w 2016 roku, kiedy to artystka na swojej drodze poznała kompozytora i producenta Michała Wrzosińskiego. Na polskiej scenie muzycznej zadebiutowała utworem pt. „Poskładaj mnie” (2016). Kolejnymi singlami były utwory „Dziś” (2017) i „Piosenka pozytywna”(2017), która nadal jest emitowana w Radiu Eska. Po przerwie spowodowaną ciężką pracą i powiększeniem rodziny, wróciła do działań muzycznych prezentując 5 lutego 2019 r. kolejny singel pt. „A było na tak”. Dnia 1 marca, nakładem własnym ukazał się jej debiutancki album pt. Puzzle. Hey J jest Finalistką Festiwalu Scyzoryki 2018 w kategorii Solista i Przebój”

Dodaj komentarz