Męskie Granie Young – ruszył konkurs!

Męskie Granie Young to konkurs dla młodych wykonawców i zespołów. Organizowany jest w związku z dziesiątą edycją trasy koncertowej “Męskie Granie” i potrwa do 22. marca, a dzień później, w audycji “Myśliwiecka 3/5/7” zostaną ogłoszone wyniki. Wybrano 20. wykonawców, z czego dwóch (Menippe i Marta Zalewska) wydało płyty pod naszym patronatem medialnym.

Ambasadorami konkursu są Tomasz Organek i Piotr Stelmach, którzy zaprosili do wzięcia w nim udziału dwudziestu artystów – solistów i zespołów. Na stronie www.meskiegranieyoung.pl można głosować na tych,  których twórczość najbardziej przypadną nam do gustu.

fot. materiały prasowe

 

Siedmiu z największą liczbą głosów zagra na scenie “Ż” podczas tegorocznego “Męskiego Grania”. Dla dwóch liderów jest także dodatkowa nagroda tj. profesjonalne teledyski zrealizowane przez Papaya Young Directors, czyli absolwentów szkół filmowych i artystycznych.

Wykonawcy, którzy zakwalifikowali się do konkursu (kolejność przypadkowa) to: Menippe, Marta Zalewska, Giss, Neal Cassidy, Kisu Min, Cold Meat Party, Nietrzask, Decadent Fun Club, Bibobit, Dance Like Dynamite, Robert Cichy, Diuna, Runforrest, Żurkowski, Smash, Kamil Pivot, Wczasy, Insekt, Jitterflow, undertheskin.

 

Dodaj komentarz