Wielki koncert “Artyści Przeciw Nienawiści” w Łodzi

27 lutego w łódzkiej Atlas Arenie odbędzie się koncert “Artyści Przeciw Nienawiści“. W wydarzeniu do tej pory zapowiedziało swój udział kilkudziesięciu wykonawców.

Koncert, w którym ponad podziałami, zaśpiewają jednym głosem przeciwko mowie nienawiści. Ramie w ramię, ręka w rękę chcą wspólnie dać wyraz swojego sprzeciwu wobec narastającej wrogości i podziałom, pokazując tym samym, że nieważne jaką muzykę grasz, kim jesteś, na kogo głosujesz -trzeba nauczyć się bycia razem i wzajemnego szacunku.

Artyści Przeciw Nienawiści – bilety już w sprzedaży!

#artyściprzeciwnienawiści – koncert już 27 lutego w łódzkiej Atlas Arenie.

W koncercie wystąpią m.in.: Beata Kozidrak i Bajm, Andrzej Krzywy i De Mono, IRA, Jacek Stachursky, Grzegorz Markowski, Patrycja Markowska, Ewelina Lisowska, Ewa Farna, Patricia Kazadi, Natalia Niemen, Nick Sinckler, Cleo, Maryla Rodowicz, Grzegorz Hyży, Justyna Steczkowska, Arek Kłusowski, Aga Twardowska, Magdalena Tul, Clodie, Ola Nizio, Saszan, Łobuzy, Zouzy, Leszek Stanek, Doda, Marcin Spenner, Kasia Wilk, Filip Lato, Jula, Enej, Magda Bereda, Sound’n’Grace, Antek Smykiewicz, MaRina, Dawid Kwiatkowski, Margaret, Sarsa, Golec Uorkiestra, Gromee, Kasia Moś, Kasia Popowska, Marcin Wyrostek, Marta Gałuszewska, Bartek Kaszuba, Saszan i wielu innych artystów.

Walka z hejtem i społecznymi patologiami, zmiana postaw i zachowań będą tematami paneli i warsztatów z udziałem ekspertów, twórców internetowych, gwiazd i mediów.

Warsztaty odbędą się w Atlas Arenie przed koncertem. Szczegółowy program oraz rejestracja na wydarzenia od 20.02. Liczba miejsc ograniczona.

Dodaj komentarz