Fotorelacja z koncertu Basi [Warszawa, 14 listopada 2018]

Basia Trzetrzelewska wystąpiła na trzech koncertach w Polsce – w Warszawie, Wrocławiu i Szczecinie. Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w koncercie, który odbył się 14 listopada w warszawskim klubie Stodoła. W maju tego roku ukazała się nowa płyta wokalistki pt. “Butterflies” i to właśnie piosenki z tego krążka w większości wypełniły występ Basi.

Poniżej prezentujemy naszą fotorelację (fot. Bartosz Kuśmierski).

 

Nie zabrakło jednak największych przebojów wokalistki. Dlatego jeśli ktoś chciał usłyszeć takie piosenki jak “Cruising For Bruising”, “Promises” i “Drunk on Love”, także był usatysfakcjonowany. Niezwykle entuzjastyczne przyjęcie Basi po każdym utworze wręcz onieśmielało wokalistkę. Aplauz był ogromny i nie malał także po prezentowaniu nowego materiału, który niczym nie odstaje od wcześniejszych dokonań. Nie jest to aż tak bardzo zaskakujące, bo Basia jest w doskonałej formie. Jej głos prezentował się równie dobrze, jak 31 lat temu, kiedy to ukazała się płyta “Time and Tide”.

Basia, czyli nietuzinkowy głos, wysmakowane brzmienia jazzu i popu oraz wielka ekspresja. Ta mieszanka pozwoliła odnieść jej światowy sukces, ale również ten związany z koncertem w Warszawie.

Zdjęcia – Bartosz Kuśmierski

 

 

 

 

Dodaj komentarz